h

Ludieke SP-actie op weekmarkt

23 april 2007

Ludieke SP-actie op weekmarkt

Aanstaande vrijdag 27 april zijn vrijwilligers van de Boxtelse SP aanwezig op de weekmarkt. Daar worden handtekeningen opgehaald naar aanleiding van de publieksactie die de SP is begonnen voor een onafhankelijk onderzoek naar de Nederlandse steun aan de oorlog in Irak.

Maar er worden niet alleen handtekeningen opgehaald, ook kunnen de Boxtelse marktbezoekers vragen achterlaten aan Premier Balkenende in een heuse doofpot.

Persbericht Ludieke SP-actie op weekmarkt

Boxtelse SP-actie openheid Irak-oorlog
Teken ook voor een onderzoek!

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.