h

Teun Pijnenburg nieuwe voorzitter SP Boxtel

1 maart 2013

Teun Pijnenburg nieuwe voorzitter SP Boxtel

In de Algemene Ledenvergadering van woensdag 27 februari 2013 heeft de SP Boxtel een nieuwe voorzitter gekozen. Teun Pijnenburg neemt het stokje over van Dave van de Ven.

Medeoprichter jongerenafdeling SP
Teun Pijnenburg was al lid van het bestuur van de SP. Daarnaast is Teun bekend als medeoprichter en contactpersoon van de Boxtelse jongerenafdeling van de SP ROOD. Voor ROOD Boxtel heeft hij onder andere de handtekeningenactie ‘Handen af van De Braken’ gecoördineerd. Pijnenburg is 28 jaar en is woonachtig in Boxtel.

Dave van de Ven keert wel terug in het bestuur, evenals organisatiesecretaris Frans Sannen. Daarnaast zijn Willem van Meurs, Eric van den Broek en Marion van den Oetelaar herkozen als algemeen bestuurslid en treden de nieuwe leden Bert van Wordragen en Marco Bressers tevens toe tot het bestuur.

Veel vertrouwen in gemeenteraadsverkiezingen
Tijdens de algemene ledenvergadering is er teruggeblikt op de afgelopen tijd en vooruit gekeken naar het komende jaar. Teun Pijnenburg: ‘Ik zie de komende tijd met veel vertrouwen tegemoet. Over ruim een jaar zijn er nieuwe raadsverkiezingen en met het huidige falende beleid van het college en de huidige coalitie zien we die verkiezingen met heel veel vertrouwen tegemoet. Zeker met de verdere verbreding van onze partij in Boxtel.’

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.