Pas op de plaats met Bomenbeleidsplan
Pas op de plaats met Bomenbeleidsplan
De SP-fractie heeft het verzoek aan het College van B&W gedaan om het Bomenbeleidsplan dat aankomende dinsdag op de raadsagenda staat, van die agenda te voeren. De SP vindt het voorstel ‘onvoldragen’ en is van mening dat mensen in de wijken veel meer betrokken moeten worden bij het aanwijzen van plekken waar wel of geen bomen moeten komen of overlast gevende bomen weg moeten.
![](https://boxtel.sp.nl/sites/boxtel.sp.nl/files/foto_eric_van_den_broek_voorzitter_stichting_richter_education.jpg)
Vorsenpoel
Als voorbeeld noemt de SP in haar brief onder meer de situatie in een deel van de straat de Vorsenpoel, waar samen met bewoners al een herinrichtingsplan is opgesteld voor het groen. Dat plan is echter eenzijdig en zonder communicatie op de lange baan geschoven. Het is slechts één van de voorbeelden die er veel meer zijn.
De SP heeft het College verzocht om in haar vergadering van aankomende dinsdagochtend te besluiten om het onderwerp Bomenbeleidsplan voor die avond van de Gemeenteraadsagenda te voeren.
Reactie toevoegen